dnes je    aktuálně - chat - vytiskni - napište nám - english  

 

 

informace e-mailem

Pokud chcete být informováni o aktualizaci těchto stránek, tak zde vyplňte svůj e-mail a odešlete:


<  >
spolupracujte s námi

Rádi uvítáme vaše příspěvky, články, připomínky, nápady... pište na adresu klubpampeliska@volny.cz

<  >
objednávka metodik

 Objednejte si vydané metodiky po internetu. Jejich prodejem můžete získat peníze pro financování klubu.

<  >
reklama
stalo se rok 2001

20.1.  Valná hromada

viz zápis 

stalo se rok 2000

29. 11.  Regionální přehlídka v Polné

Klub P při ZŠ v Polné se z důvodu nemoci vedoucí nemohl zúčastnit VI.NP a proto Lída Krušková navštívila jejich regionální přehlídku prací, kde zhruba 40 dětí předvedlo své kvalitní práce, týkající se historie, modelářství, chovatelství či programování.


30. 10. 2000 Závěrečná konference projektu Tulipán

Nizozemsko-český projekt ekologického vzdělávání a výchovy. Projekt Tulipán nebyl zcela ukončen. Pokračuje, ale již bez spolupráce a finanční podpory nizozemského Ministerstva zahraničí. Více...


22. - 24. 9. 2000 VI. Národní přehlídka

V Jiřicích u Humpolce se konala již VI. Národní přehlídka. Vaše názory a články týkající se VI. NP najdete na dalších dvou stranách, fotografie si můžete prohlédnout také na internetu Více... 


16. 9.  otevření kostela Sv. Jana Křtitele

obnovení kostelíku Sv. Jana Křtitele mezi Modrou a Velehradem. Na výstavbu přispěl i Klub částkou 2.000 Kč.


6.6.  Naše Země - Obrázky pro Zemi

Na MZe proběhlo vyhlášení vítězných obrázků mezinárodní soutěže, kterou u nás organizuje Green Cross a Klub ekologické výchovy. Snímky oceněných obrázků najdete na internetové adrese www.volny.cz/greencross


19.-21.5. Seminář Obnova starých řemesel v Ejpovicích

V rámci semináře v sobotu 20.5.2000 proběhla i koordinační porada, týkající se přípravy instruktorů a způsobu organizace dalších seminářů. Více informací o poradě se dozvíte ze zápisu. Fotografie a výsledky dotazníkového průzkumu se dozvíte zde.


4.4. Koordinační porada zástupců klubů

zúčastnili se Břečková D., Florian J., Jirásková M., Karasová J., Krušková L., Látalová L., Michal J., Papáček J., Plímová A., Rampas S., Válová M., Veroněk S.

diskuse Byly upřesněny některé akce klubu na rok 2000 (seminář Stará řemesla, VI. NP v Jiřicích, …). Diskutován byl také problém financování klubu. Peníze je možné získat prodejem metodik a výrobků dětí. Byla upřesněna pravidla soutěže SEZNAMTE SE! Přítomní se také dohodli, že každý klub určí tzv. „místního redaktora" z řad dětí, který bude zodpovědný za dodávání příspěvků do klubového časopisu. 

Více informací se dozvíte ze zápisu...


březen 2000 nové kluby v Pampelišce

Přihlásil se klub Chovatelství z Č. Lípy. Jeho vedoucí je Mgr. Eva Hellerová a klub působí od roku 1999 na ZvŠ a Praktické škole v Č. Lípě.
Již od roku 1993 funguje v Humpolci klub „Pastelky". Tento dvanáctičlený klub se svou vedoucí Evou Sedláčkovou se také přihlásil do Pampelišky. Pastelky se budou zabývat vyšíváním, pletením, výtvarnými pracemi, hudbou, hudebními nástroji, divadlem a recitací.
Klub z Teplic nad Bečvou, o jehož přihlášení jsme vás informovali v minulém čísle, si své členství v Pampelišce rychle rozmyslel a zase se odhlásil.


březen 2000  potvrzení o působení klubu v obci

Na základě naší písemné prosby jsme obdrželi od některých klubů potvrzení od obecních úřadů o jejich existenci v obci. Kluby, které potvrzení zaslaly: Bystřice, Černuc, Česká Lípa, Chlum, Jiřice, Kněžice, Humpolec, Libčany, Rakvice, Rožnov a Veselí. Ostatní kluby, které potvrzení nezaslaly, žádáme, aby tak neprodleně učinily. Zašlete nám , prosím, také vyplněné dotazníky a seznamy účastníků, o které jsme vás žádali.

 

<  >

kalendář na rok 2001


23.-24.3 - seminář Práce s internetem
22.4. - Den Země
18.-20.5. - Ejpovice - Obnova starých řemesel, Divadelní přehlídka
2.-3.6. - 1.Festival Pampelišky
18.-19.8. - Hasičská přehlídka
21.-23.9. - VII.Národní přehlídka v Jiřicích

<  >
SEZNAMTE SE!

   Literární soutěž v anglickém jazyce stále pokračuje. Své práce můžete posílat mailem nebo poštou.
   Přečtěte si práce, které přišly do této soutěže... 

<  >
reklama

<  >  

kluby I časopis I historie I přehlídky I kalendář I stalo se I download I odkazy I kontakty
aktuálně I chatenglish I napište nám I webmaster