dnes je    aktuálně - chat - vytiskni - napište nám - english  

 

 

 

informace e-mailem

Pokud chcete být informováni o aktualizaci těchto stránek, tak zde vyplňte svůj e-mail a odešlete:


<  >
spolupracujte s námi

Rádi uvítáme vaše příspěvky, články, připomínky, nápady... pište na adresu klubpampeliska@volny.cz

<  >
objednávka metodik

 Objednejte si vydané metodiky po internetu. Jejich prodejem můžete získat peníze pro financování klubu.

<  >
reklama
 
4. Národní přehlídka
16.-17.9.2000 Rožnov pod Radhoštěm


IV. Národní přehlídka se konala 18. – 20. 9. 1998 v Rožnově pod Radhoštěm. Zúčastnilo se jí bezmála 240 dětí, které obhajovaly své práce před 10 odbornými komisemi.


BYSTŘICE N. PERŠT. Základní škola
1. Břenek Milan, Chov jezevčíka
2. Břenková Hana, Chov kólie
3. Juročková Veronika Ryby našich vod
4. Koláček Vladimír Meterologická měření
5. Pinkava Pavel Nevysvětlitelné jevy
6. Prosecký Matrin Automobil Tatra
7. Veselý Roman Chov kólie

ČERNUC
1. Czibik Zdeněk Budování ekolog. střediska
2. Švábenská Ludmila Budování ekolog. střediska
3. Tajč Vladimír Budování ekolog. střediska

ČESKÁ LÍPA SZeŠ a RŠ
1. Belingerová Zuzana Geologie Ralska a okolí
2. Bláhová Petra Maršovický vrch
3. Brodský Vladimír Zpracování šperk. kamene
4. Farhačka Ladislav Dolování v Jiřetíně p. Jedl.
5. Holubcová Tereza Zeolity z lokality Pikel
6. Kachová Petra České granáty, Třebenice
7. Kostřenová Jana Maršovický vrch
8. Křesáč Martin Kamenolom Žandov
9. Machová Jana Jvršanské koule
10. Novotná Pavlína Těžba v CHKO - Volfartice
11. Procházková Tereza Geologie Malého Bezdězu
12. Pytloun Miroslav Kamenolom Žandov
13. Rejzková Eva Geologie - Dutý kámen
14. Soukupová Jana Bobří soutězka
15. Šrédl Václav Mineralogie lomu Tachov
16. Vosecký Martin Dolování v Jiřetíně p. Jedl.
17. Vrána Jan Likvidace těžby uranu

ČESKÁ LÍPA Základní škola
1. Hásková Hana Zdravotnictví
2. Hrušková Lucie Zdravotnictví
3. Miklánková Alena Zdravotnictví
4. Novotná Barbora Zdravotnictví
5. Sommerová Eliška Zdravotnictví
6. Škorničková Lenka Zdravotnictví

HUMPOLEC SZeŠ
1. Filipová Marie Koně
2. Janáková Lenka Nítěné náramky, herbář
3. Kolářová Daniela Háčkování, vyšívání
4. Pacovská Marie Koně

CHLUM U TŘEBONĚ Základní škola
1. Bartyzalová Michaela Fotografování a publicistika
2. Czokolová Petra Chov kočky
3. Czokolová Lucie Chov kočky
4. Deutschová Ladislava Chov andulky
5. Dlouhá Barbora Fotografování - voda
6. Harazímová Helena Chov - Scink
7. Matoušovská Kateřina Výtvarné práce
8. Němcová Klára Fotografování a publicistika
9. Růžičková Jana Chov andulky
10. Sedláčková Tereza Výtvarné práce

JIŘICE Obecní úřad
1. Augustová Alena Chov králíka
2. Bromová Dana První pomoc
3. Hlavičková Soňa Ruční práce
4. Krejčí Jana Ruční práce
5. Palánová Iva Ruční práce
6. Šimůnková Barbora Zpracování přívěsů
7. Trnková Edita Ruční práce
8. Vávrová Iveta První pomoc
9. Vávrová Markéta První pomoc
10. Vincentová Tereza První pomoc

KATOVICE
1. Binder Rostislav Konopická - lidové zvyky
2. Fišerová Hana Konopická - lidové zvyky
3. Hejman Martin Konopická - lidové zvyky
4. Hlava David Konopická - lidové zvyky
5. Kotrbová Aneta Konopická - lidové zvyky
6. Kotrbová Lucie Konopická - lidové zvyky
7. Kunclová Miloslava Konopická - lidové zvyky
8. Malá Vladimíra Konopická - lidové zvyky
9. Maxová Lucie Konopická - lidové zvyky
10. Němejcová Martina Konopická - lidové zvyky
11. Petrlíková Eva Konopická - lidové zvyky
12. Slavíčková Alice Konopická - lidové zvyky
13. Štěrbová Lenka Konopická - lidové zvyky
14. Štroufová Jitka Konopická - lidové zvyky
15. Vojta Luboš Konopická - lidové zvyky

KNĚŽICE
1. Belko Jakub Práce s přírodními materiály
2. Divišová Hana Výroba sádrových masek
3. Jedlička Martin Zkameněliny z okolí Skryjí
4. Jedlička Jakub Zkameněliny z okolí Skryjí
5. Kourková Kateřina Výroba sádrových masek
6. Kourková Lucie Výroba doplňků z hedvábí
7. Lopušník Ondra Zkameněliny z okolí Skryjí
8. Nevrklová Zuzana Výroba doplňků z hedvábí
9. Schwarz Libor Práce s přírodními materiály
10. Smejkalová Renáta Výroba sádrových masek
11. Vrtal Petr Práce s přírodními materiály

LEŽNICE farma Arnika
1. Baltiár Milan Voda = život
2. Budilová Eva Spála růžovitých
3. Halušková Růžena Léčivé rostliny
4. Klein Jaromír Umělé nory - regulace lišek
5. Klein Josef Zemědělská praxe
6. Kridlová Julie Filcování vlny
7. Melich Josef Pozorování obory, myslivost

LIBČANY Obecní úřad
1. Cvrčková Pavla Paličkování
2. Červenka David Modelářství
3. Gregorová Zuzana Mažoretky
4. Horáčková Veronika Mažoretky
5. Jouda Michal Publicistika
6. Klazarová Petra Mažoretky
7. Koudelková Lenka Mažoretky
8. Machala Martin Modelářství
9. Novák Jan Publicistika - vesmír
10. Pázlerová Romana Paličkování
11. Perná Barbora Flétna, zpěv
12. Pohořská Veronika Mažoretky
13. Pourová Monika Aranžování květin
14. Staňková Petra Mažoretky
15. Šrámová Jana Výtvarné práce s textilem
16. Štofilová Lenka Mažoretky
17. Tomášek Petr Modelářství
18. Tošková Petra Výtvarné práce
19. Vach Josef Rybářství
20. Valeta Roman Rybářství
21. Vorlová Iveta Mažoretky
22. Voženílková Radka Mažoretky
23. Vykoukalová Eva Flétna, zpěv
24. Vyleťalová Lenka Mažoretky
25. Zajícová Petra Mažoretky
26. Zajícová Romana Mažoretky

MODRÁ Obecní úřad
1. Bláhová Klára Chov psa
2. Čechalová Ivana Otevřená zlomenina bérce
3. Daníčková Veronika Ošetření popálenin
4. Junášek Přemysl Ryby a vodní živočichové
5. Jurčíková Irena
6. Kocourek Kamil Chovná zvířata - morče
7. Kromka Petr Vodní živočichové
8. Křivánek Jaroslav Domácí ZOO
9. Polišenská Eva Otevřená zlomenina bérce
10. Směšná Daniela Ošetření popálenin
11. Veclová Lucie Otevřená zlomenina bérce

OLBRAMOV Obecní úřad
1. Tausinger Elmar Keramika

OSTROŽSKÁ LHOTA
1. Bartošová Eva Mažoretky
2. Buráňová Vendula Mažoretky
3. Kadlečková Eliška Mažoretky
4. Křivánková Eva Mažoretky
5. Malůšková Bohunka Mažoretky
6. Malůšková Eva Mažoretky
7. Miklíčková Barbora Mažoretky
8. Páčová Jitka Mažoretky
9. Radochová Martina Mažoretky
10. Remešová Hana Mažoretky
11. Schlezingerová Eva Mažoretky
12. Trožková Irena Mažoretky
13. Uherková Pavlína Mažoretky
14. Zámečníková Barbora Mažoretky
15. Žajdlíková Marcela Mažoretky

POLNÁ Základní škola
1. Ambrozová Veronika Vyšívání
2. Bahounková Michaela Hvězdná obloha
3. Havlíček David Cirkusy a varieté
4. Mokrá Michaela Chov psa
5. Nováková Marie Pečení a zdobení perníků
6. Nováková Pavla Pečení a zdobení perníků
7. Pánková Vendula Hvězdná obloha
8. Pešáková Andrea Vyšívání
9. Procházková Eva Aranžování květin
10. Procházková Michaela Aranžování květin
11. Prokeš Jakub Staré civilizace
12. Repaská Eva Chov křečka
13. Vampola Lukáš Dřeviny na Polensku
14. Vencovský Aleš Sibiřský Husky
15. Zvoníková Markéta Chov křečka

PRAHA 10 Ekogymnázium
1. Batalová Sandra Chov psa
2. Boháčková Anna Ruční práce - korálky
3. Čechová Seja Tanec - STEP
4. Dejmalová Marta Herbář
5. Fisař Jaromír Modelářství - letadla
6. Chalupová Radka Chov fredky
7. Jirešová Hana Moderní tanec
8. Kocourek Jakub Modelářství - jeep
9. Kocourková Karolina Chov kočky
10. Korolus Václav Modelářství - 1.svět. válka
11. Langer Václav Keramika
12. Ondroušek Marek Modelářství - letadla
13. Radkovská Radka Chov morčete
14. Vilhelmová Aneta Ruční práce - korálky
15. Weigertová Veronika Zpěv, kytara

RAKVICE Základní škola
1. Bednaříková Petra Vesmírný sen
2. Bukovská Petra Zásady první pomoci
3. Buriánová Jana Vesmírný sen
4. Fridrichová Andrea Vesmírný sen
5. Hegerová Michaela Vesmírný sen
6. Horáčková Eva Vesmírný sen
7. Hornáčková Simona Vesmírný sen
8. Ivičičová Lenka Vesmírný sen
9. Ivičičová Naďa Vesmírný sen
10. Janková Irena Ruční práce
11. Jordánová Marcela Country
12. Krůza Oldřich Numerologie
13. Liznová Jana Studená kuchyně
14. Lukešová Petra Ruční práce - vyšívání
15. Ondrůj Stanislav Plastikové modelářství
16. Osičková Žaneta Country
17. Prudíková Zuzana Country
18. Průdková Markéta Zásady první pomoci
19. Průdková Silva Country
20. Průdková Táňa Zásady první pomoci
21. Průdková Markéta Country
22. Ryzý Jaroslav Plastikové modelářství
23. Strmisková Jana Vesmírný sen
24. Suchyňová Barbora Country

ROŽNOV Základní škola
1. Barošová Kateřina Pohádková hra - Zlatovláska
2. Bártová Pavlína Pohádková hra - Zlatovláska
3. Bavoň Ondřej Pohádková hra - Zlatovláska
4. Černocký Martin Pohádková hra - Zlatovláska
5. Deptová Tereza Pohádková hra - Zlatovláska
6. Fiurášková Martina Pohádková hra - Zlatovláska
7. Fridrich Jaroslav Pohádková hra - Zlatovláska
8. Frištenský Richard Pohádková hra - Zlatovláska
9. Hanzlík Ladislav Pohádková hra - Zlatovláska
10. Hanzlíková Ladislava Pohádková hra - Zlatovláska
11. Horák Ondřej Pohádková hra - Zlatovláska
12. Hromádková Hana Pohádková hra - Zlatovláska
13. Janíčková Petra Pohádková hra - Zlatovláska
14. Juráková Vladislava Pohádková hra - Zlatovláska
15. Kelnarová Julie Pohádková hra - Zlatovláska
16. Kostuchová Hana Pohádková hra - Zlatovláska
17. Krhutová Jana Pohádková hra - Zlatovláska
18. Křenková Zuzana Pohádková hra - Zlatovláska
19. Kuběnová Ivana Pohádková hra - Zlatovláska
20. Kučera Michal Pohádková hra - Zlatovláska
21. Loczner Marek Pohádková hra - Zlatovláska
22. Maleňáková Sylvie Pohádková hra - Zlatovláska
23. Maňák Jan Pohádková hra - Zlatovláska
24. Mikundová Iveta Pohádková hra - Zlatovláska
25. Pavlíková Hana Pohádková hra - Zlatovláska
26. Rybiařová Barbora Pohádková hra - Zlatovláska
27. Šupinová Miroslava Pohádková hra - Zlatovláska
28. Urban Patrik Pohádková hra - Zlatovláska

SMIDARY
1. Galčíková Lucie Chov kočky
2. Suchá Věra Chov psa
3. Tvrdek Jiří

VESELÍ N. LUŽ. SOŠ OTŽP
1. Beníšková Tereza Theu žekrnaru, zlatohlávci
2. Bočánek Petr Hálky Veselska a Kaplicka
3. Hrouzek Pavel Ochrana rybničních spol.
4. Lepší Petr Dendroflora města Kaplice
5. Rážová Alena Bylinné společenstvo (graf.)
6. Šafránková Jindřiška Ničení lesa těžbou Vltavínů
7. Šálek Martin Pozorování ekosystému
8. Wertigová Jana Plevele polí Hlubocka

kluby I časopis I historie I přehlídky I kalendář I stalo se I download I odkazy I kontakty
aktuálně I chatenglish I napište nám I webmaster