dnes je    aktuálně - chat - vytiskni - napište nám - english  

 

 

 

informace e-mailem

Pokud chcete být informováni o aktualizaci těchto stránek, tak zde vyplňte svůj e-mail a odešlete:


<  >
spolupracujte s námi

Rádi uvítáme vaše příspěvky, články, připomínky, nápady... pište na adresu klubpampeliska@volny.cz

<  >
objednávka metodik

 Objednejte si vydané metodiky po internetu. Jejich prodejem můžete získat peníze pro financování klubu.

<  >
reklama
 
3. Národní přehlídka
16.-17.9.2000 Veselí nad Lužnicí

III. Národní přehlídky se zúčastnilo 19 klubů. Konala se ve dnech 20. – 21. 9. 1997 ve Veselí nad Lužnicí. 252 dětí obhajovalo své práce před 9 odbornými komisemi.


BŘEZNICE Základní škola
Břenek Milan, 12, jelen evropský
Dynybylová Zuzana, 15, aerobik
Hlaváček Robin, 14, letecké modely
Juračková Veronika, 13, ryby našich vod
Kinclová Klára, 15, aerobik
Koláček Vladimír, 14, elektronika
Kuncová Markéta, 15, keramika, barvení
Prosecký Martin, 12, automobil Tatra

ČESKÁ LÍPA SZeŠ a RŠ
Buriánová Jiřina, 16, odívání dosp. mlád.
Gabrielová Ala, odívání dospívající mlád.
Havlíčková Jitka, 16, odívání dosp. mlád.
Janků Lukáš, 18, železité útvary
Ježek Radim, 16, paleontologie třetihor
Kabrnová Kateřina, 17, odívání dosp. ml.
Kočí Iveta, 16, odívání dospívající mlád.
Kučerová Petra, odívání dospívající mlád.
Kulhánková Anna, 16, odívání dosp. Ml.
Pěnčáková Jana, 16, odívání dosp. mlád.
Šašek Petr, 17, sopečná činnost
Štrobach Jan, 16, naleziště zkamenělin
Valentová Věra, 17, odívání dosp. mlád.
Vrána Jan, 16, sopečná činnost

ČESKÁ LÍPA Základní škola
Hásková Hana, 14, zdravotnictví
Hrušková Lucie, 14, zdravotnictví
Novotná Barbora, 14, zdravotnictví

ČESKÁ LÍPA Zvláštní škola
Bártová Pavla, 15, výšivky, pletení
Koštálová Kateřina, 16, výšivky, pletení
Šitavancocá Věra, 15, výšivky, pletení
Žigová Žaneta, 15, výšivky, pletení

HOŠŤÁLKOVÁ
Baborčák David, 6, valašský kroužek
Buriánek Ivan, 5, valašský kroužek
Češtová Darja, 5, valašský kroužek
Galečáková Erika, 5, valašský kroužek
Geryková Lenka, 5, valašský kroužek
Kachtík Michal, 5, valašský kroužek
Katušáková Tereza, 6, valašský kroužek
Koráčková Michaela, 4, valašský kroužek
Kovářová Adéla, 5, valašský kroužek
Krmela Michal, 6, valašský kroužek
Machala Lubomír, 6, valašský kroužek
Malinová Kateřina, 5, valašský kroužek
Pačenica Jan, 4, valašský kroužek
Pačenicová Karolína, 6, valašský kroužek
Plšek Petr, 5, valašský kroužek
Randýšková Kristýna, 5, valašský krouž.
Riedlová Daniela, 5, valašský kroužek
Stalaříková Dana, 5, valašský kroužek
Surá Eva, 5, valašský kroužek
Surý Jan, 5, valašský kroužek
Stršulová Hana, 5, valašský kroužek
Sucovcová Denisa, 4, valašský kroužek
Tomešová Ráchel, 5, valašský kroužek
Tručák Daniel, 5, valašský kroužek
Uhřík Karel, 4, valašský kroužek
Vah Vítěslav, 5, valašský kroužek
Vítek Petr, 5, valašský kroužek
Zemanová Lenka, 6, valašský kroužek
Zermaro Zuana, 5, valašský kroužek
Zermaro Sára, 4, valašský kroužek

HUMPOLEC SZeŠ
Blažková Lenka, 15, koně
Dvořáková Linda, malování na dřevo
Janáková Lenka, 16, Německo, uzlíčk.
Svobodová Eva, 16, ruční práce
Soukupová Eva, 16, ruční práce

CHLUM U TŘEBONĚ Základní škola
Davidová Hana, 15, gekon
Deutschová Ladislava, 10, chov kozy
Jehlárová Lenka, 11, chov zvířat
Machová Kristina, 10, kreslení
Matoušková Kateřina, 14, výtvarné práce
Novotná Kateřina, 10, kreslení
Růžičková Ivana, 14, chov andulky
Růžičková Jana, 10, chov psa
Sedláčková Tereza, 14, výtvarné práce
Szökölová Lucie, 14, školní časopis
Šašková Veronika, 13, chov zvířat
Tesař Milan , 11, kreslení
Vichová Petra, 15, chov zvířat

JIŘICE Obecní úřad
Augustová Alena, 13, ruční práce
Kotrbová Lucie, 8, ruční práce
Krejčí Jana, 9, ruční práce
Šimůnková Barbora, 11, ruční práce
Trnková Edita, 8, ruční práce

KNĚŽICE
Hölzerová Simona, 13, ozdobné kachle
Jedlička Martin, 11
Jedlička Jakub, 10, sbírka zkamenělin
Jurigová Eliška, 12, šijeme ze starého
Kourková Lucie, 12, ozdobné kachle
Kourková Kateřina, 10, šijeme ze starého
Lopušník Ondřej, 13, sbírka zkamenělin
Šimoníková Renata, 12, šijeme ze star.

LEŽNICE Farma Arnika
Baltiar Milan, 18, krajinotvorba
Heltová Martina, 13, kůň je můj koníček
Klein Jaromír, 18, krajinotvorba
Klein Josef, 14, kuna skalní
Podhradská Nikola, 16, můj kůň

LIBČANY Obecní úřad
Adlafová Zuzana, 13, mažoretky
Budská Kateřina, 14, mažoretky
Cvrčková Pavlína, 14, paličkování
Červenka David, 13, modelářství – lodě
Dědková Marina, 16, taneční soubor
Gregorová Zuzana, 13, mažoretky
Havelková Žaneta, 14, taneční soubor
Hušková Alice, 17, taneční soubor
Jahodková Dita, 14, mažoretky
Klazarová Petra, 13, mažoretky
Pázlerová Romana, 14, kůň, paličkování
Pázler Aleš, 11, taneční soubor
Peťáková Kristýna, 10, taneční soubor
Pohořská Veronika, 12, mažoretky, aranž.
Pourová Monika, 15, aranžování květin
Šanda Martin, 18, taneční soubor
Špráchalová Martina, 13, mažoretky
Šrámová Jana, 15, batika, sítotisk, malba
Šťástek Jiří, 11, rybářství
Štofilová Lenka, 13, mažoretky
Tomášek Petr, 13, modelářství – letadla
Volčková Jana, 14, mažoretky
Vach Josef, 13, rybářství
Vorlová Iveta, 13, mažoretky
Zajícová Petra, 14, mažoretky
Zajícová Romana, 13, mažoretky
Zajíček Petr, 17, taneční soubor

POLNÁ Základní škola
Bělohlávek Jan, 14, model 2. svět. válka
Buršík Jan, 15, pevnost Josefov
Cinková Marie, 15, ruční práce
Cink Vlastimil, 14, model. – 2. svět. válka
Doubková Michaela, 12, zdobení dortů
Klementová Eva, 12, listnaté stromy
Krátký Zdeněk, 14, model. 2. svět. válka
Pánková Vendula, 12, léčivé rostliny
Procházková Eva, 12, léčivé rostliny
Procházková Michaela, 12, léčivé rostliny
Vencovský Aleš, 12, chov psa – husky
Vomelová Ivana, 14, ptáci na Polensku
Zvoníková Markéta, 12, listnaté stromy

PRAHA 10 Ekogymnázium
Batalová Sandra, 12, chov psa
Dejmalová Marta, 12, chov morčete
Fišar Jaromír, 14, modelářství – letadla
Kocourek Jakub, 14, modelářství letadla
Kocourková Karolina, 12, chov kočky
Korolus Václav, 15, modelářství – letadla
Nováková Jana, 14, první pomoc
Pěnkavová Lucie, 14, první pomoc
Vilhelmová Aneta, 13, ruční práce

RAKVICE Základní škola
Bedřich Kamil, 13, akvaristika
Bojíšková Tereza, 16, krajta královská
Buriánová Jana, 13, tanec – oheň
Fridrichová Andrea, 14, tanec – oheň
Hornáčková Simona, 14, tanec – oheň
Ivičičová Lenka, 12, vyšívání
Ivičičová Naďa, 10
Janková Irena, 14, uzlíčkování
Klímová Kristýna, 14
Krůza Oldřich, 14, ŽP ve fotografii
Kubík Vojtěch, 14, ŽP ve fotografii
Liznová Jana, 14
Lukešová Petra, 12, vyšívání
Ondrůj Stanislav, 15, modelářství
Pluhař Josef, 14, modelářství
Průdková Lubka, 14, chov psa
Schaffer Radim, 15, práce se dřevem
Strmisková Jana, 11

ROŽNOV Základní škola
Adámková Erika, 14, Ekomuzikál
Bartoň Ondřej, 14, Ekomuzikál STROM
Bartek Alfréd, 15, Ekomuzikál STROM
Bělunek Michal, 14, Ekomuzikál STROM
Čech Martin, 13, Ekomuzikál STROM
Černocký Petr, 14, Ekomuzikál STROM
Deptová Tereza, 10, Ekomuzikál STROM
Dorotíková Zuzana, 13, Ekomuzikál
Goch Jan, 14, Ekomuzikál STROM
Halamíčková Martina, 14, Ekomuzikál
Hanzlíková Ladislava, 12, Ekomuzikál
Juráková Ladislava, 11, Ekomuzikál
Kondráč Jan, 14 Ekomuzikál STROM
Koláčková Hana, 14, Ekomuzikál STROM
Kopecký Jiří, 15, Ekomuzikál STROM
Kopeček Lukáš, 14, Ekomuzikál STROM
Kostuchová Hana, 11, Ekomuzikál
Kovář Petr, 14, Ekomuzikál STROM
Křížová Tamara, 14, Ekomuzikál STROM
Kučerková Lucie, 13, Ekomuzikál STROM
Marková Alena, 14, Ekomuzikál STROM
Podloucká Lenka, 14, Ekomuzikál
Stoklasová Martina, 15, Ekomuzikál
Trlica Miroslav, 14, Ekomuzikál STROM
Urbanovský Aleš, 13, Ekomuzikál
Vičan Daniel, 14, Ekomuzikál STROM
Vičan David, 14, Ekomuzikál STROM
Vinklárková Petra, 14, Ekomuzikál
Vondřej Tomáš, 14, Ekomuzikál STROM
Vokáč Petr, 14, Ekomuzikál STROM

VESELÍ NAD LUŽNICÍ SOŠ OTŽP
Beníšková Tereza, 16
Beránková Petra, 16, průzkum Nežárky
Jurčík Michal, 18, užovka zelená
Hlásková Tereza, 17, duby na hrázích
Chlář Jan, 17, příroda ve fotografii
Kořínek Zdeněk, 17, příroda ve fotografii

kluby I časopis I historie I přehlídky I kalendář I stalo se I download I odkazy I kontakty
aktuálně I chatenglish I napište nám I webmaster