dnes je    aktuálně - chat - vytiskni - napište nám - english  

 

 

 

informace e-mailem

Pokud chcete být informováni o aktualizaci těchto stránek, tak zde vyplňte svůj e-mail a odešlete:


<  >
spolupracujte s námi

Rádi uvítáme vaše příspěvky, články, připomínky, nápady... pište na adresu klubpampeliska@volny.cz

<  >
objednávka metodik

 Objednejte si vydané metodiky po internetu. Jejich prodejem můžete získat peníze pro financování klubu.

<  >
reklama
 
2. Národní přehlídka
16.-17.9.2000 Staré Město u Uh. Hradiště

II. Národní přehlídka se konala 14. - 15. 9. 1996 ve Starém Městě u Uherského Hradiště při příležitosti výstavy Zahrada Moravy 96 ve Střední zemědělské a rodinné škole. Své práce obhajovalo 213 dětí 11 odbornými komisemi.


BŘEZNICE Základní škola
Balík Martin, 12, Naučná stezka
Čapková Veronika, 14
Fiřtík Václav, 12, Naučná stezka
Krajmerová Petra, 14
Králová Marcela, 15
Matějková Zuzana, 14, Naučná stezka
Mikešová Eva, 14
Mišincová Eliška, 15, Naučná stezka
Muttlová Markéta, 13
Nuslová Lucie, 14
Ondřejková Veronika, 15, Naučná stezka
Průšová Lenka, 14
Převrátilová Petra, 15, Naučná stezka
Puchernová Lucie, 14
Skalová Daniela, 14
Stehlíková Jaroslav, 13
Suchopárová Lucie, 13
Šantavá Michaela, 13
Šatavová Zuzana, 14, Naučná stezka
Štolbová Martina, 14, Naučná stezka
Trefná Jana, 15
Tůma Jiří, 13, Naučná stezka
Vachatová Kristýna, 14
Vejvodová Ivana, 14
Zajíčková Jaroslava, 13

BYSTŘICE NAD PERŠTEJNEM Základní škola
Břeněk Milan, 11, Myslivost
Dynybylová Zuzana, 14, Chov koní
Hlaváček Robin, 13, Letecké modely
Horáková Jana, 14, Kyselé deště
Juračková Veronika, 13, Ryby našich potoků
Kincová Klára, 14, Chov koní
Kincová Markéta, 14, Keramika
Koláček Vladimír, 13, Elektronika
Polách Lukáš, 14, Lišejníky

ČESKÁ LÍPA SZeŠ a RŠ
Bodóvá Zdena, 17, Odívání dospívající mládeže
Dejlová Kamila, 17, Odívání dospívající mládeže
Dejlová Lucie, 16, Odívání dospívající mládeže
Holubová Hana, 17, Odívání dospívající mládeže
Ježek Radim, 15, Ekologie jezuitská strouha
Kabrnová Kateřina, 16, Odívání dospívající mlád.
Kratochvílová Květoslava, 15,Vyvřelé žíly u Doks
Nyčová Ivana, 17, Odívání dospívající mládeže
Pořízková Kateřina, 17, Odívání dospívající mlád.
Sommerová Blanka, 15, Císařské sloupy
Štrobach Jan, 15, Pískovce Kokořínska
Valentová Věra, 16, Odívání dospívající mládeže

ČESKÁ LÍPA Základní škola
Kuba Jakub, 14, Zdravotnictví
Poláková Jana, 11, Zdravotnictví
Prokopová Jaroslava, 16, Zdravotnictví
Prokopová Michaela, 12, Zdravotnictví
Sommerová Eliška, 11, Zdravotnictví

ČESKÁ LÍPA Zvláštní škola
Koštálová Kateřina, 15, Ruční práce aranžování

HUMPOLEC SZeŠ
Benešová Martina, 16, karate - KATO
Blažková Lenka, 16, jízda na koni
Dvořáčková Linda, 15, malování na dřevo
Haplová Eva, 15, vyšívání, drhání náramků
Janáková Lenka, 15, drhání náramků
Kolářová Daniela, 15, háčkování, pletení
Svobodová Eva, 16, vyšívání

CHLUM U TĚBONĚ Ekofarama Lutová
Biňovec Ladislav, 13, Naše hospodářství
Davidová Hana, 14, Gekoni
Dlouhá Barbora, 14, Morče, Fotografování
Deutschová Ladislava, 9, Naše hospodářství
Flašková Kateřina, 14 , ještěrka , školní časopis
Hábl Milan, 10, Morče, Fotografování
Harazim Michal, 13, Chov zvířat, Fotografování
Heumová Marcela, 15, Scink, školní časopis
Jehlárová Alena, 13, Chov králíka
Kalvasová Barbora, 14, Gallotia ještěrka kanárská
Mervardová, Scink
Mikešová Alena, 13, Králík, školní časopis
Outlá Soňa, 15, Fotografování
Pavková Markéta, 14, Gekoni
Procházková Pavlína, Pakobylka indická
Pundová J., Scink
Růžičková Jana, 10, Rejsek a chov kotěte
Szökölová Lucie, 15, Chov zvířat
Šašková Petra, 15, Pakobylka, školní časopis
Vichová Eva, 14, Gekoni

JIŘICE Obecní úřad
Fučíková Jana, 20, Lidové zvyky
Holenda Jiří, 18, Lidové zvyky
Řípová Věra, 19, Lidové zvyky
Veroněk Miroslav, 24, Lidové zvyky

KNĚŽICE SEV Chaloupky
Ašennbrenner Tomáš, 14, Výrobky ze slámy
Burešová Kateřina, 7, Šijeme ze starého
Karmazinová Zuzana, 13, Výrobky ze slámy
Korková Kateřina, 10, Keramické kachle
Kourková lucie, 12, Keramické kachle
Nevrková Zuzana, 11, Výrobky ze slámy
Novotná Kristýna, 13, Výrobky ze slámy
Rezková Eva, 11, Výrobky ze slámy

LEŽNICE Farma Arnika
Baltiár Milan, 18, Mechanizace
Chromická Martina, 11, Chov skotu
Jedlička Jiří, 15, Mineralogie
Jedlička Josef, Mineralogie
Klein Jaromír, 17, Mechanizace
Klein Josef, 13, Pozorování lišky
Korbel František, 12, Rybářství
Korbelová Iveta, 14, Sběr hub
Kříž Erich, 9, Sbírka minerálů
Lorenc David, 11, Rybářství
Simoňenková Iva, 21, Huculský kůň
Sopková Romana, 11, Chov slepic
Sotolová Daniela, 7, Chov fredky

LIBČANY Základní škola
Bludská Kateřina, 13, Vyšívání, Mažoretky
Cvrčková Pavla, 13, Paličkování
Dědková Martina, 15, Taneční soubor
Hamanová Petra, 12, Taneční klub
Havelková Žaneta, 13, Taneční klub
Horáčková Veronika, 13, Mažoretky
Horský Lukáš, 12, Rybářství
Hušková Alice, 16, Taneční klub
Jahodková Dita, 13, Vyšívání, mažoretky
Klapka David, 16, Taneční klub
Klazarová Kateřina, 12, Č. Beseda , mažoretky
Kuchařová Petra, 17, Taneční klub
Mikolandová Martina, 11, Mažoretky
Neuman Přemek, 17, Taneční klub
Pázlerová Romana, 13, Paličkování
Pikertová Lenka, 17, Taneční klub
Plzeňský Jan, 16, Taneční klub
Pohořská Veronika, 11, Karate mažor. Č.Beseda
Pourová Monika, 14, Taneční klub, vyšívání,
Sak Petr, 15, Rybářství
Šanda Martin, 17, Taneční klub
Šťástek Jan, 12, Rybářství
Špráchalová Martina, 12, Mažoretky, náramky
Štěrba Alexej, 13, Taneční klub
Šrámová Jana, 14, Batikování
Štofilová Lenka, 12, Mažoretky
Vanický Lukáš, 18, Myslivost
Vítková Lucie, 14, Výrobky ze slámy
Volčková Jana, 13, Vyšívání, mažoretky
Vorlová Iveta, 12, Náramky, mažoretky
Voželníková Radka, 12, Mažoretky
Vyleťalová Lenka, 12, Mažoretky
Zajícová Petra, 13, Č.beseda, náramky, karate
Zajícová Romana, 11, Č.beseda, karate, mažor.
Zajíček Petr, 16, Taneční klub

MODRÁ Obecní úřad
Gajdošíková Erika, 15, Kreslení
Horká Anna, 11, Traviny
Horká Markéta, 12, Rostliny kolem nás
Kovařík Václav, 14, Švestky a jejich nemoci
Kovaříková Vendula, 16, Život Slovanů
Kříž Jaromír, 16, Dřeviny v okolí Modré
Matějka Michal, 14, Brouci
Pluhařová Alena, 12, Kalous ušatý
Sláma Lubomír, 17, Ptáci našeho okolí
Sláma Marek, 14, Rostliny
Sláma Radek, Ryby a jejich život

POLNÁ Základní škola
Bahounková Michaela, 12, Léčivé rostliny
Bělohlávek Jan, 13, Letectví II. světové války
Buršík Jan, 14, Pevností za II. svět. války
Cink Vlastimil, 13, Vylodění v Normandii
Cinková Marie, 14, Křížkové vyšívání
Doubková Michaela, 11, Pečení a zdob. perníků
Důžová Lucie, 11, Pečení a zdobení perníčků
Došková Jana, 11, Pečení a zdobení perníčků
Fiala Marek, 11, Obratlovci v rybníce
Hanus Jan, 13, Bitevní loď Bismark
Havlíčková Edita, 18, Havl. Brod na diapozitivech
Havlíčková Eva, 13, Gymnastické vystoupení
Hrozková Michaela, 12, Pečení a zdob. perníčků
Jáchymová Terezie, 12, Pečení a zdob. perníčků
Jozová Romana, 11, Chov kočky
Klimentová Petra, 11, Křížkové vyšívání
Kovtanová Zuzana, 13, Léčivé rostliny, využití
Kratochvíl Daniel, 11, Obratlovci v rybníce
Mach Michael, 11, Obratlovci v rybníce
Pávková Vendula, 11, Léčivé rostliny
Pártlová Kateřina, 13, Léčivé rostliny, využití
Prokeš Jakub, 11, Obratlovci v rybníce
Rajnošek Zdeněk, 11, Domácí ekologie
Štohanzl Jan, 11, Obratlovci v rybníce
Tvrdík Milan, 11, Domácí ekologie
Vařejčková Jana, 12, Chov kočky
Vlachová Leona, 11, Pečení a zdobení perníků
Vomelová Ivana, 13, Ptactvo na polích

PRAHA 10 Ekogymnázium
Firdr Jaromír, 13, Modelářství
Janda Jakub, 13, Modelářství
Kocolus Václav, 14, Modelářství
Kocourek Jakub, 14, Modelářství
Nováková Jana, 14, Zdravotnictví, první pomoc
Pinkavová Lucie, 14, Zdravotnictví, první pomoc

RAKVICE Základní škola
Bartoš Tomáš, 11, Plastikové modelářství
Bedřich Kamil, 12, Country
Binder Jan, 11, Plastikové modelářství
Burianová Jana, 12, Country, disco
Fridrichová Andrea, 13, Country
Gabriel Václav, 12, Country
Hajdová Klára, 12, Chov kočky
Hornáčková Simona, 13, Country, disco
Hornáčková Zuzana, 14, Country, disco
Hyclová Petra, 12, Country
Janková Irena, 12, Ruční práce - uzlíčkování
Juřenová Lucie, 13, Country, disco
Klimentová Zuzana, 13, Country
Klímová Kristýna, 12, Country
Krůza Oldřich, 12, Hra na kytaru
Liznová Jana, 12, Country, disco
Lukeš Pavel, 12, Mineralog. kabinet
Lukešová Markéta, 13, Country, disco
Oslzlá Marie, 14, Country, disco
Průdková Lubka, 12, Chov psa
Šabata Václav, 14, Country
Švásta Michal, 14, Country
Uhrinová Jana, 14, Country
Vajbarová Tereza, 12, Chov kočky

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM ZŠ Videčská
Adámková Erika, Pokusná políčka
Baroň Ondřej, Pokusná políčka
Bártek Alfréd, Pokusná políčka
Běluněk Michal, Pokusná políčka
Černocký Petr, Pokusná políčka
Dorotíková Zuzana, Pokusná políčka
Goch Jan, Pokusná políčka
Gróf Roman, Pokusná políčka
Halamíčková Martina, Pokusná políčka
Hoferek Lukáš, Pokusná políčka
Kandráč Ján, Pokusná políčka
Koláčková Hana, Pokusná políčka
Kopecký Jiří, Pokusná políčka
Křížová Tamara, Pokusná políčka
Kučerová Lucie, Pokusná políčka
Lenhart Petr, Scénář k Ekolog. pohádce
Marková Alena, Pokusná políčka
Podloucká Lenka, Pokusná políčka
Stoklasová Martina, Pokusná políčka
Trlica Miroslav, Pokusná políčka
Vičan Daniel, Scénář k Ekolog. pohádce
Vinklárková Petra, Pokusná políčka
Vokáč Petr, Pokusná políčka
Vondřejc Tomáš, Pokusná políčka

SMIDARY Základní škola
Bouček Lukáš, 14, Chov psa
Draštíková Dana, 13, Chov psa
Tvrdek Jiří, 14, Chov psa

STARÉ MĚSTO U UH. HRADIŠTĚ SZeRŠ
Ďuricová Kateřina, 16, Vaření
Hubená Barbora, 10, Zpěv
Hubená Lucie, 8, Výtvarné práce
Hobza Jaroslav, 9, Keramika
Klimková Alena, 17, Šití
Mojžíšková Petra, Chov koní
Ondříšková Vlasta, 16, Šití
Rybníkářová Jana, 18, Šití
Slováček Jiří, 10, Atlas nejznámějších zvířat
Stránský Igor, 18, Zpěv
Špačková Helena, 16, Zpěv
Uhýrková Dagmar, 14, Koně
Vlčková Petra, 16, Vaření
Zásmětová, Herbář

VESELÍ NAD LUŽNICÍ Stř. odb. škola OTŽP
Beníšková Tereza, 15, Užovka červená
Beránková Petra, 15, CHKO Třeboňsko
Bočánek Petr, Krajta král., CHKO Třeboň.
Bürgerová Zuzana, 17, Herbář
Červená Zuzana, Chov scinků
Doulová Drahomíra, Sklípkani a štíři, tapiserie
Dvořák Tomáš, CHKO Třeboňsko
Hájková Eliška, křeček, myš, krysa, Chov gekonů
Hájková Kateřina, Chov činčil
Hána Petr, 17, Herbář
Havlíček Lukáš, Chov sklípkanů a štírů
Hochmannová Lucie, Kresba
Hojková Iva, Chov křečků, myší a krys
Hupková Klára, 15, CHKO Třeboňsko
Hrouzek Pavel, Chov zlatohlávků
Hruška Pavel, Chov zlatohlávků
Jelínek Lubomír, CHKO Třeboňsko
Jelínková Renata, Chov leguána zeleného
Jurčík Michal, Chov Lampropeltis sinalo
Kalina Michal, Chov Užovky sinalo
Kojan Václav, CHKO Třeboňsko
Kořínek Zdeněk, 17, Zvířata ve fotografii, leguán
Kratochvílová Klára, 16, Herbář
Krolová Monika, Chov Scinka
Kulich Josef, CHKO Třeboňsko
Lehká Lenka, Chov Užovky černé
Lepší Petr, 15, Krajta královská
Másílko Zbyněk, Chov Leguána zeleného
Matějková Tereza, Tapiserie
Melicharová Lucie, 17, Tapiserie
Mittash Jiří, Chov Teju
Němcová Petra, 17, Tapiserie
Páníková Marta, Kresba
Pospíchal Lubomír, CHKO Třeboňsko
Riedel Ladislav, Chov sklípkanů
Slavíková Iva, Chov činčil, tapiserie
Souček Jaroslav, CHKO Třeboňsko
Soudková Dana, Chov činčil
Sova Lukáš, Chov Teju
Šťastný Pavel, Užovka červená
Šnelik Václav, Chov Teju
Švehla Václav, CHKO Třeboňsko
Tejmar Jan, 16, CHKO Třeboňsko
Vaníček Ondřej, CHKO Třeboňsko
Vávra Vojtěch, Chov Krajty královské
Voldřichová Dana, CHKO Třeboňsko
Volfová Eva, Křečci, myši a krysy, gekon
Votrubová Helena, CHKO Třeboňsko

ZLATÁ KORUNA Základní škola
Ducká Aneta, 13, Od jehly k paličkám
Mlčák Lumír, 15, Svět mýma očima
Šimečková Jana,13, Od jehly k paličkám
Vítková Jana, 13, Od jehly k paličkám

kluby I časopis I historie I přehlídky I kalendář I stalo se I download I odkazy I kontakty
aktuálně I chatenglish I napište nám I webmaster